OCIEPLANIE TYNKOWANIE MALOWANIE ELEWACJI

Tynkowanie elewacji cienkowarstwowym tynkiem akrylowym czy mineralnym, malowanie farbą silikonowo-akrylową bądź silikatową wykonamy do drugiej kondygnacji, w przypadku wyższych budynków i bardziej zaawansowanych renowacji polecimy współpracującą z nami firmę zajmującą się wyłącznie elewacjami, w tym docieplaniem. Dziś nowy system wzorników kolorów farb elewacyjnych i tynków barwionych w masie, idealnie odzwierciedla efekt końcowy, co usprawnia nam stronę wizualną przedsięwzięcia, z drugiej strony do dyspozycji mamy szeroką gamę tynków cienkowarstwowych o różnych właściwościach. Tynki dekoracyjne wewnątrz budynku np. tynk antyczny, retro firmy Beckers wykonamy wg pomysłu klienta bądź bazując na naszej improwizacji.

Elewacja, wizytówka domu

    Zawsze dbamy o to, aby nasz dom wyglądał jak najlepiej, a tynk elewacyjny ma ogromny wpływ na wygląd naszych „czterech ścian”. Można stwierdzić, że jest on wizytówką domu. Przecież wszyscy zawsze zwracają uwagę nie tylko na samą architekturę budynku, a też na wykończenie jego części zewnętrznej. A zawsze miło jest słyszeć, że mieszka się bardzo ładnie i estetycznie. Kolejną, nie mniej ważną sprawą jest fakt ochrony, jaką tynk daje naszej elewacji. Prawidłowo wykonana wyprawa tynkarska na długie lata zabezpiecza dom przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznymi, wszelkimi nieczystościami i substancjami chemicznymi zawartymi w deszczu, śniegu lub samym powietrzu, a także ma ogromny wpływ na poprawę właściwości termoizolacyjnych całego budynku i chroni go przed ogniem. Rynek budowlany dostarcza nam szeroką gamę gotowych materiałów tynkarskich i malarskich, które pozwolą szybko, czysto i bezproblemowo wykończyć ściany zewnętrzne.

Jak ocieplimy Twój dom?
Jak będziemy tynkować u Ciebie?
Jak wymalujemy Twoją elewację?

    Mając do wyboru szeroki wachlarz farb fasadowych, dla Twojej elewacji wybierzemy najodpowiedniejszą, sprawdzoną pod względem trwałości, wydajności, siły krycia, odporną na czynniki atmosferyczne. Tutaj najczęściej stosowanym przez nas produktem jest farba silikonowo-akrylowa np. firmy Tikkurila, która oprócz takich walorów jak: bardzo dobre krycie, szerokie spektrum kolorystyczne, tworzy również trwałą, elastyczną, niepalną powłokę odporną na zabrudzenia, wilgoć (możliwość zmywania), niewrażliwą na mróz, oddziaływanie słońca (brak odbarwień farby), poza tym produkt nie zawiera szkodliwych i uczulających związków chemicznych.

powrót

    ilość wyświetleń 727
53068 odwiedzin od 2011-03-31     1999-2021 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms