O firmie
 
 
 
 

Wiedzę oraz doświadczenie dotyczące świadczenia usług remontowych nabywamy od 1996 roku. Wykorzystujemy nowe technologie, jak i sprawdzone techniki, idące w parze z zaangażowaniem oraz dobrą organizacją, wszystko dla zaspokojenia klienta w kwestii jakości, terminowości, jak i przystępnej ceny.


Nie bagatelizujemy mniejszych zamówień, należną uwagę przykładamy tak samo do niedużych, jak i do większych prac. Szanujemy czas i pieniądze zlecającego usługę, dbamy, aby nie czuł się jednym z wielu, tylko kimś dla nas ważnym i odczuwał komfort w tej mierze, każdego traktujemy indywidualnie. Wszystko w myśl zasady mówiącej,że dla dobrze wykonanej pracy, dającej namacalną korzyść i satysfakcję usługobiorcy, jak i wykonawcy, potrzebny jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz relacje opierające się na partnerstwie.

Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz i kompleksowe remonty, zatem obszarem naszej działalności są głównie renowacje mieszkań i domów ale także biur czy obiektów  użyteczności publicznej. Nie lekceważymy żadnego zlecenia, czy jest to malowanie jednego pokoju, czy też remont generalny całego domu. W razie nietypowych zleceń czy oczekiwań, wykazujemy elastyczność i zdroworozsądkowe podejście.

 W miarę możliwości, opierając się na materiałoznawstwie i praktyce pomożemy przy aranżacji Twoich wnętrz, możemy też polecić zaufaną projektantkę wnętrz. Brak czasu na zakupy i często niewystarczające rozeznanie w produktach budowlanych i wykończeniowych po stronie usługobiorcy powoduje, że oprócz naszego doradztwa w tej materii, na życzenie dostarczyć możemy także niezbędnych materiałów do przeprowadzenia remontu, a niekiedy również z klientem wybrać się do marketu budowlanego w celu wspólnych zakupów. Kiedy zdarza się, że nie jesteśmy wstanie sprostać jakiemuś odcinkowi zlecenia, możemy polecić jednego z naszych zaprzyjaźnionych i sprawdzonych wykonawców, wyręczając tym samym klienta w poszukiwaniu godnego zaufania usługodawcy.

Szczerze ufamy, że wybór nas, jako swojego usługodawcy przyniesie Tobie satysfakcję. Aby decyzja Twoja była trafna, a współpraca nasza pozostawiła pozytywny oddźwięk, będziemy z naszej strony dokładać wszelkich starań. 

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem działalności oraz naszą ofertą, zobacz też galerię w razie pytań prosimy o kontakt

Jeśli chcesz polecić naszą stronę znajomemu, z góry dziękuję!
 
 
 

 

                                                     Dyplomowany Mistrz Glazurnictwa                                             

           mgr Grzegorz Jóźkiewicz 
 

    ilość wyświetleń 2856
53038 odwiedzin od 2011-03-31     1999-2021 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms